Опубликовано

Прокопів написав заяву про відставку з посади заступника міністра

Оточення Прокопіва каже, що він збирається йти в політику.   

Заступник міністра енергетики Ігор Прокопів написав заяву про відставку. Як пише «Економічна правда», заяву було написано ним 27 лютого і вже узгоджено з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

«За день до цього (26 лютого) він провів зустріч із Гройсманом. На ній був присутній Кістіон. Вони запропонували Прокопіву переходити в наглядову раду МГУ (держкомпанії Магістральні газопроводи України, яку Кабмін розраховує зробити оператором ГТС – ЕП), але він відмовився», — розповіло джерело «Економічної правди«.

В оточенні Прокопіва цю інформацію підтвердили.

«Ігор Богданович не бачить себе далі в міністерстві. Він йде займатися політикою – готуватися до виборів 2019 року в рамках однієї відомої політичної сили. Він себе бачить у парламенті народним депутатом, і вважає, що його філософія економічного патріотизму буде корисна для законодавчої діяльності. У тому числі в ПЕК», — говорить співрозмовник.

Він також додав, що у Прокопіва «збереглися теплі стосунки з прем’єр-міністром».

Інформацію про відставку Ігоря Прокопіва підтвердив також радник глави Міненерговугілля Максим Белявський. За його словами, Прокопів має намір зайнятися політикою, стати народним депутатом.

За даними ЕП, на вакантне місце Прокопіва в Міністерстві енергетики буде висунута кандидатура Валерія Ноздріна – члена команди Прокопіва. Зараз Ноздрін займає посаду позаштатного радника міністра та в. о. голови правління МГУ.

У Міністерстві енергетики Ігор Прокопів курував газову галузь і був основним опонентом голови НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

Нагадаємо, Ігор Прокопів був призначений заступником міністра енергетики та вугільної промисловості Кабінет міністрів України 19 квітня 2017 року.

З серпня 2014-го по квітень 2017 року Ігор Прокопів очолював ПАТ «Укртрансгаз». У 2016 році відносини між Ігорем Прокопівом і головою НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболевым стали дуже напруженими після того, коли Прокопів підтримав ініціативу Мінеконоразвітія про передачу управління «Укртрансгазу» від «Нафтогазу» до Кабміну.

ЗА МАТЕРІАЛАМИ: ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА / ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА

 

Поширити