Опубликовано

Порошенко не збирається відправляти парламент у відставку

При цьому ставати депутатом Ради Порошенко не планує.  

Президент Петро Порошенко повністю задоволений роботою парламенту і не збирається ініціювати позачергові вибори до Верховної Ради. Про це він сказав під час прес-конференції 28 лютого.

«Я вже наголошував, що я повністю задоволений темпами, які були продемонстровані Верховною Радою минулої сесії, які були продемонстровані роботою уряду, парламенту і президента…. Парламент все приймає. Які можуть бути розмови про розпуск? Якщо парламент буде займатися не цим, а виборами, вони до цього призведуть», — сказав Порошенко.

Він додав, що президент може розпустити парламент, якщо парламент бездіяльний чи не має коаліції, але це право, а не обов’язок.

«Я вірю в те, що парламент здатний продемонструвати зараз зрушення і про закон про нацбезпеку, і щодо нацрозслідування і щодо закону про антикорупційний суду і щодо кадрових призначень, і щодо об’єднання, яку коаліція може продемонструвати», — додав глава держави.

При цьому Порошенко зазначив, що не збирається брати участь у парламентських виборах.

«Ще одна сенсаційна новина: я не збираюся точно брати участі в парламентських виборах», — сказав він.

«Я не збираюся брати участь у парламентських виборах, і тому питання політичних союзів для координації в рамках навіть діючої коаліції і підвищення роботи коаліції чи парламенту у мене є один союзник. Це український народ. І політичні партії — це не мій порядок денний. Я не буду висуванцем політичних партій, хоча я не виключаю, що якщо буде відповідне політичне рішення, то звертатися за підтримкою — це інша справа», — зазначив Порошенко.

Нагадаємо, чергові парламентські і президентські вибори заплановані в Україні на 2019 рік.

 

ЗА МАТЕРІАЛАМИ: DT.UA

 

Поширити